Transport

Łącząc doświadczenie i zaangażowanie nasi pracownicy organizują transport od momentu przygotowania towaru do wysyłki, poprzez odbiór z magazynu, ewentualne odprawy celne, aż po dostarczenie towaru w wyznaczone miejsce i umówionym czasie, tak aby jego końcowy efekt zadowalał naszych klientów.

Dzięki starannie opracowanym procedurom i instrukcjom, nasza firma jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości. Specjalizujemy się w transporcie ładunków całopojazdowych (FTL), drobnicowych (LTL) jak również ładunków wymagających specjalistycznych warunków transportu (towary wymagające kontrolowania temperatury) na terenie kraju, Europy oraz krajów byłego ZSRR.


Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie całopojazdowym który wykonujemy na naczepach typu standard oraz naczepami typu mega jak również zestawami 120m3. Dzięki nowoczesnemu taborowi spełniającemu normy EURO 5 i EURO 6 jesteśmy w stanie zorganizować transport na miarę potrzeb naszych klientów.

Zajmujemy się również organizowaniem transportu mniejszych przesyłek (nie zajmujących całej przestrzeni ładunkowej). Dzięki specjalnemu doborowi taboru i trasy jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć koszty transportu.

Specjalizujemy się także w przewozie towarów, które wymagają specjalistycznych warunków transportu. Do tej grupy należą towary z kontrolą temperatury, towary sypkie i kruszywa. Każda z naszych chłodni wyposażona jest w rejestrator temperatury podczas transportu, a większość również w system DOPPELSTOCK, pozwalająca na transport 66 palet. Posiadamy również chłodnie z dwoma agregatami i ścianą działową pozwalającą na transport towarów w dwóch różnych temperaturach. Jesteśmy w stanie zorganizować transport towarów sypkich, przy użyciu wywrotek samowyładowczych z możliwością kiprowania do tyłu oraz wywrotek z systemem wyładunku „walking floor”.